Witamy

na stronie Sióstr Prowincji Polskiej Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa Sacré Coeur. Jesteśmy Zgromadzeniem międzynarodowym, które powstało ponad 200 lat temu dzięki odpowiedzi św. Magdaleny Zofii Barat na wezwanie Ducha Świętego. Tak jak ona zaproszone przez Chrystusa, radosne, bo znalazłyśmy skarb, pragniemy być Sercem Boga w świecie. Około 2400 sióstr służy w 41 krajach świata. Serce Jezusa wyznacza sposób bycia i działania naszego serca, naszej istoty.

 

PRAKTYKA PRYWATNA, Warszawa

Kontakt: tel.: 728.238.288 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 TROSKA O PEŁNY ROZWÓJ OSOBY

Proces otwierania się na trzy wymiary: duchowy, cielesny i psychiczny zależy od osoby, która podejmuje pracę terapeutyczną. Jej motywacje, wybory i decyzje mają znaczący wpływ na oczekiwaną przemianę. W psychologicznym procesie leczącym konkretna osoba odsłania swoje życie, swoją historię a przez to odnajduje prawdę o sobie, swoją niepowtarzalność, swoje piękno i słabości. Otwarcie w procesie głębszego zrozumienia siebie zakłada pomoc i współodczuwającą obecność psychologa/psychoterapeuty a podstawą relacji terapeutycznej jest zaufanie i dialog. W czasie trwania terapii pojawiają się różnorodne doświadczenia: ważne decyzje, znaczące zmiany, cierpienie, straty, pragnienie wewnętrznego rozwoju, budowanie dojrzałych relacji, potrzeba odnalezienia się w społeczeństwie i inne. Wejście w proces psychoterapii umożliwia zintegrowanie różnych dziedzin życia, prowadzi do równowagi emocjonalnej, stabilizacji życiowej, harmonii ze sobą i otaczającym światem. Owocem terapii jest osoba o spójnej osobowości, gotowa wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

ula_foto

 

 

Urszula Wołoszczak rscj

Z wykształcenia psycholog kliniczny, psychoterapeuta i teolog. Absolwentka Instytutu Psychologii Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie (1999 r.). Nostryfikacja dyplomu mgr psychologii na UKSW w Warszawie. Od 2003 r. wykładowca na Akademii Ignatianum w Krakowie – w Szkole dla Formatorów. Przygotowanie zawodowe zdobywała we Włoszech oraz w Polsce w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Prowadzi również psychoterapię w języku włoskim.

SŁOWO ŚW. MAGDALENY ZOFII

Im bardziej oddasz się Bogu, tym bardziej Bóg odda się tobie.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ MIĘDZYNARODOWĄ

SPOTKASZ NAS RÓWNIEŻ NA:

rekolekcje

prychoterapia systemowa

psychoterapia
 
CZad Szkoła rolnicza
Fundacja Pasja życia
Fundacja Otwarte Serce