Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

Szczegóły oraz zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdzie i kiedy?

Pobiedziska k/Poznania
17-19 sierpnia 2018

Dla kogo?

Sesja skierowana jest do osób w wieku 18-35 lat, które poszukują swojego życiowego powołania.

Osoby prowadzące

Sesję poprowadzą siostry Sacre Coeur (www.siostry-sc.pl

Co będziemy robić?

Będzie to czas poznawania narzędzi, zostawionych nam przez św. Ignacego Loyolę, które pomogą w podejmowaniu decyzji, ale też odkrywania swoich pragnień i słuchania swojego serca. Przede wszystkim jednak spotkania z Panem Bogiem i szukania wraz z Nim tego, co dla każdego jest najlepszą dla niego drogą.

W czym może to pomóc?

Przy podejmowaniu najważniejszych decyzji warto się zatrzymać na jakiś czas, przyjrzeć się sobie i spotkać się z innymi, którzy przeżywają podobny etap w swoim życiu. Będzie też możliwość rozmów indywidualnych z siostrami.

Rozpoczniemy w piątek Mszą św o 18:30 w parafii św. Michała Archanioła w Pobiedziskach.

Zakończymy w niedzielę obiadem o 12:00.

Ruszamy z zapisami na 2018/2019!

Każdy człowiek jest zaproszony do odkrywania swojego powołania, odczytywania zamysłu Boga dla swojego życia, z Nim podejmowania ważnych decyzji.

Młodym dorosłym w wieku od 18 do 35 lat proponujemy grupę rozeznawania, która będzie się spotykać raz w miesiącu w Pobiedziskach lub raz na dwa miesiące w Markach, na rozważaniu Słowa Bożego, poznawaniu narzędzi rozeznawania duchowego i podejmowania decyzji, warsztatach poznawania siebie i dzieleniu życiem. Dodatkowo proponujemy pomoc kierownika duchowego przez cały czas formacji. Kobietom towarzyszyć będą Siostry Sacre Coeur, a mężczyznom księża.  

Spotkania będą trwały od października do marca. Prowadzić je będą Siostry Sacre Coeur. Dla osób, które rozeznają w tym czasie, że Pan Bóg zaprasza je do życia konsekrowanego lub kapłaństwa, przewidujemy spotkania w maju i czerwcu (w Pobiedziskach).

O przyjęciu do grupy decyduje siostra prowadząca na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwszeństwo mają osoby rozeznające swoje powołanie.

Wymagana jest deklaracja udziału we wszystkich spotkaniach.

Dodatkowe informacje oraz zapisy:

Pobiedziska: s. Renata Ryszkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; kom: 608 713 103

Marki: s. Ewa Bartosiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 609 743 746

!UWAGA!

Na tegoroczny wyjazd nie ma już miejsc. Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłorocznym wyjeździe, napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz dołączyć do nas duchowo, śledź wydarzenie na FB lub blog Spojrzenie Serca. Codziennie pojawiać się tam będą rozważania z naszych rekolekcji.

-------------------------------------

Pierwsze w Polsce rekolekcje paralotniowe dla kobiet!

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny wyjazd na paralotnie w terminie 8-15 lipca. 

Jest on skierowany tylko do kobiet. Dzielne niewiasty w przestworzach będą nie tylko uczyć się szybowania na paralotniach, ale też będą miały okazje by wspólnie się pomodlić, zgłębiać nieskończoną miłość Serca Jezusa, porozmawiać o życiu i kobiecości, a przede wszystkim dobrze się bawić :)
 
Docelowo latać będziemy w Rumunii, ale pierwsze 1-2 dni spędzimy na nauce na Słowacji.
 
Wszelkie szczegóły oraz zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Patronat medialny wydarzenia:    
 
© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA