Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

W dniach 1-3 marca 2019 zapraszamy na weekend rozeznawania drogi życia do Warszawy-Falenicy.

Dla kogo?

Sesja skierowana jest do osób w wieku 18-35 lat, które poszukują swojego życiowego powołania.

Osoby prowadzące

Sesję poprowadzą siostry Sacre Coeur (www.siostry-sc.pl) oraz jezuici odpowiedzialni za Szkołę Kontaktu z Bogiem (www.szkolakontaktu.pl)

Co będziemy robić?

Będzie to czas poznawania narzędzi, zostawionych nam przez św. Ignacego Loyolę, które pomogą w podejmowaniu decyzji, ale też odkrywania swoich pragnień i słuchania swojego serca. Przede wszystkim jednak spotkania z Panem Bogiem i szukania wraz z Nim tego, co dla każdego jest najlepszą dla niego drogą.

W czym może to pomóc?

Przy podejmowaniu najważniejszych decyzji warto się zatrzymać na jakiś czas, przyjrzeć się sobie i spotkać się z innymi, którzy przeżywają podobny etap w swoim życiu. Będzie też możliwość rozmów indywidualnych z siostrami Sacre Coeur i jezuitami.

Rozpoczniemy w piątek kolacją o 18:00 (po niej Msza Święta i wprowadzenie do sesji).

Zakończymy w niedzielę obiadem o 13:00.

Cena: 170 zł (w pokoju dwuosobowym). UWAGA! Brak możliwości uczestnictwa bez noclegów jako osoby dochodzące.

Zapisy na stronie www.eccc.pl

Pierwsze w Polsce rekolekcje paralotniowe dla kobiet! Edycja 2019

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny wyjazd na paralotnie w terminie 20-28 lipca 2019. 

Jest on skierowany tylko do kobiet w wieku 18-35 lat. Dzielne niewiasty w przestworzach będą nie tylko uczyć się szybowania na paralotniach, ale też będą miały okazje by wspólnie się pomodlić, zgłębiać nieskończoną miłość Serca Jezusa, porozmawiać o życiu i kobiecości, a przede wszystkim dobrze się bawić :)
 
Docelowo latać będziemy w Rumunii, ale pierwsze 1-2 dni spędzimy na nauce na Słowacji.
 
Koszt podstawowy za kurs i transport to 1250 zł.
Szczegółowe koszty i wszelkie informacje oraz zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zobacz jak było w zeszłym roku. Przeczytaj świadectwa.
  

Chcemy zaprosić Was do nowej inicjatywy na Facebooku. Jest to grupa Uwaga! Serce Boga, czyli w skrócie USB. Chcemy żeby było to miejsce dzielenia się tym w jaki sposób w codzienności przeżywamy duchowość Serca Jezusa. Będziemy tam umieszczać różne inspiracje, które mogą pomóc w życiu miłością i w świeżym spojrzeniu na Boże Serce, ale przede wszystkim zapraszamy Was do tego, żeby tę przestrzeń współtworzyć z nami. Podłączcie się do Źródła Życia! :)

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA