Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

W dniach 12-14 lipca 2019 zapraszamy na weekend rozeznawania drogi życia do Pobiedzisk.

Dla kogo?

Sesja skierowana jest do osób w wieku 18-35 lat, które poszukują swojego życiowego powołania.

Co będziemy robić?

Będzie to czas poznawania narzędzi, zostawionych nam przez św. Ignacego Loyolę, które pomogą w podejmowaniu decyzji, ale też odkrywania swoich pragnień i słuchania swojego serca. Przede wszystkim jednak spotkania z Panem Bogiem i szukania wraz z Nim tego, co dla każdego jest najlepszą dla niego drogą.

W czym może to pomóc?

Przy podejmowaniu najważniejszych decyzji warto się zatrzymać na jakiś czas, przyjrzeć się sobie i spotkać się z innymi, którzy przeżywają podobny etap w swoim życiu. Będzie też możliwość rozmów indywidualnych z siostrami.

Koszt: 160 zł (jeśli nie masz możliwość zapłacić całej sumy skontaktuj się z nami, mamy możliwość dofinansowania)

Zapisy oraz dodatkowe informacje:
s. Renata Ryszkowska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
kom. 608-713-103

lub na stronie www.rekolekcje-sc.pl

Lubisz odkrywać świat za pomocą aparatu fotograficznego? Podczas rekolekcji fotograficznych poznawać będziemy Pana Boga i samych siebie przez duchowy obiektyw. Podobnie jak światło i cień odgrywają ogromną rolę w dobrze zrobionym zdjęciu, tak również cienie naszej duszy warto poznań i odpowiednio wykorzystać.

Uchwycenie chwili i przyjrzenie się jej dokładnie, to też ważny element naszego rozwoju duchowego. Nie jest ważne czy jesteś profesjonalnym fotografem czy zupełnym amatorem. Wystarczy aparat i chęć, by wykorzystać go jako narzędzie na naszej drodze do świętości. 

"Patrzeć sercem" to rekolekcje w milczeniu, bo chcemy w ciszy uczyć się tego w jaki sposób patrzy Pan Bóg i przyjmować Jego perspektywę widzenia rzeczywistości.

Rekolekcje oparte będą o książkę Christine Valters Paintner "Eyes of the heart, Photography as a Christian Contemplative Practice" (Oczy Serca, Fotografia jako chrześcijańska praktyka kontemplatywna).

Wahasz się jeszcze? Przeczytaj koniecznie świadectwo Ani z zeszłorocznej edycji!

Całkowity koszt rekolekcji: zakwaterowanie, wyżywienie i prowadzenie wynosi 300 zł. (dopłata za pokój jednoosobowy wynosi 60 zł.)

Miejsce: Pobiedziska k/Poznania

Prowadząca: s. Ewa Bartosiewicz rscj

Termin:   3 - 7 lipca 2019 r.

Zapisy i dalsze informacje:

 kom. 608-713-103; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Chcemy zaprosić Was do nowej inicjatywy na Facebooku. Jest to grupa Uwaga! Serce Boga, czyli w skrócie USB. Chcemy żeby było to miejsce dzielenia się tym w jaki sposób w codzienności przeżywamy duchowość Serca Jezusa. Będziemy tam umieszczać różne inspiracje, które mogą pomóc w życiu miłością i w świeżym spojrzeniu na Boże Serce, ale przede wszystkim zapraszamy Was do tego, żeby tę przestrzeń współtworzyć z nami. Podłączcie się do Źródła Życia! :)

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA