Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

Ruszyły zapisy na spotkanie dla kobiet w Gdyni! www.spojrzenieserca.pl Tam, w Zespół Szkół Jezuitów, odbędzie się Spotkanie/Forum Kobiet, któremu nadałyśmy tytuł: “Spojrzenie Serca”. Współorganizatorkami tego wydarzenia są s. Ewa Bartosiewicz RSCJ (Spojrzenie Serca) oraz Maja Moller (Chrześcijańska mama).

Będzie to czas inspirujących spotkań, rozmów przy kawie i cieście oraz modlitwy. Będzie to również szansa na wysłuchanie ciekawych konferencji i wzięcia udziału w warsztatach. Wszystko to będzie miało nas prowadzić do odkrywania miłości Serca Jezusa i głębi naszej kobiecości. Będziemy starały się spojrzeć na nas, nasze doświadczenia i otaczający nas świat, w taki sposób, w jaki patrzy na to Jezus - Jego Sercem. 

Rezerwujcie sobie czas w kalendarzu, dołączajcie i podawajcie dalej w świat! I do zobaczenia w Gdyni - w tym roku naprawdę będzie warto czekać na listopad… :) Wszelkie informacje i zapisy znajdziecie na www.spojrzenieserca.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku.

Już teraz dziękujemy Zespołowi Szkół Jezuitów w Gdyni, Wydawnictwu WAM oraz DEON.pl za wsparcie oraz patronat! ♥

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA